Zmiany, zmiany..

Idzie nowe…

a właściwie, to już przyszło ! Jeśli to czytasz, to oznacza, że udało mi się zrealizować co najmniej jeden z 52 celów wyznaczonych na ten rok i mogę go z czystym sumieniem odhaczyć go na mojej liście.

Mów mi prokrastynacja..

Moje trzecie imię (bo drugie już szczęśliwie posiadam) powinno brzmieć : PROKRASTYNACJA.  Moja patologiczna tendencja odwlekania skomplikowanych zadań przeszła samą siebie. Odwlekanie tego momentu trwało dłużej niż ze wszech miar zrozumiały opór przed wizytą u dentysty czy pobraniem krwi.

Feniks..

Na swoje usprawiedliwienie mogę jedynie posypać głowę popiołem, a potem wziąć i się otrzepać. Mimo wszystko mam nadzieję, że kilka miesięcy mojej nieobecności nie doprowadziło do mej blogowej śmierci, a jeśli tak, to spróbuję coś zrobić by się z tych popiołów odrodzić.

Nowe nowości..

Zapowiedź nowości możecie zobaczyć na zdjęciu powyżej. Będzie więcej wszystkiego, ale szkielet pozostaje niezmienny: nadal będziemy gotować i dokształcać się prawniczo. Jednakże na kuchni i kodeksach życie się nie kończy. Ba! Nawet się na tym nie zaczyna. Jest jeszcze tyle innych rzeczy, wartych uwagi i właśnie o nich pisać zamierzam.

Mam nadzieję, że na zmianach skorzystacie przede wszystkim Wy. Strona wzbogaci się o parę nowych kategorii. Będzie dużo bardzo subiektywnych opinii, przemyśleń i zamyśleń na tematy prawne i te z prawem prawie niezwiązane. Nauczymy się organizować życie i zdradzę Wam moje sprytne sposoby na oszczędzanie.  Podzielę się także z Wami swoimi subiektywnymi doświadczeniami na temat korzystania z instrumentów rynku finansowego.

W wolnej chwili podsunę Wam jakiś film godny obejrzenia, może nawet skoczymy razem na jakiś koncert, a już na pewno przeczytamy nie jedną dobrą książkę.

A żeby całkowicie nie zgnuśnieć ruszymy swoje cztery litery i zażyjemy odrobiny ruchu.

Po wszystkim zjemy coś zdrowego, co korzystnie wpłynie na nasze zdrowie i urodę.

Taki jest plan i tego będziemy się trzymać.

A zatem, witam ponownie !

pozdrawiam,

zwyczaj-nie-zwyczajna

*wpisy archiwalne, w tym prawnicze, pochodzą z mojej poprzedniej strony, niektóre z nich mogły stracić na aktualności w związku z galopującymi zmianami w prawie.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *